Görüntüleme Makineleri | Milim Dental
Başa Dön

MilimDental Hospital; çene cerrahisi, protez, ortodonti, pedodonti uzmanları ve geniş diş hekimi kadrosu ile yaklaşık 1000 m²'lik yerleşkesinde hizmet vermektedir.

İletişim/Rezervasyon: (0224) 242 30 33
Instagram: @milimdental
iletisim@milimdental.com
Sağlık Turizmi Yetki Belgeli Kuruluş
İletişim/Rezervasyon: (0224) 242 30 33
Instagram: @milimdental
iletisim@milimdental.com
Sağlık Turizmi Yetki Belgeli Kurum
Sağlık Bakanlığınca Onaylı

Görüntüleme Makineleri

Milim Dental Hospital’deki tüm kliniklerimiz tam bir teşhis için panoramik röntgen ve intra-oral (ağız içi) röntgen makineleri ile tam donanımlıdır.

Görüntüleme Makineleri

Doğru ve başarılı bir diş tedavisi yapabilmek için teşhiş çok önemli bir kriterdir. Milim Dental Hospital’deki tüm kliniklerimiz tam bir teşhis için panoramik röntgen ve intra-oral (ağız içi) röntgen makineleri ile tam donanımlıdır.

Panoramik Röntgen Makinesi

Milim Dental Hospital’de en son geliştirilen Planmeca ürünü olan ProOne dijital panoramik röntgen cihazı kullanılmaktadır. ProOne cihazı üstün görüntü kalitesi ve çeşitli açılarla görüntüleme olanağı sunar. ProOne, radyografik bilgilerin vertikal segmentasyonu ve maksimizasyonu için çoklu yayın taramaları kullanan özel bir transtomography programına sahiptir.

ProOne dijital röntgen cihazı, görüntülerin dijital segmentasyonuna göre, bireylerde% 80’e varan radyasyon maruziyetini azaltmayı başardı. MDH’de gelmişmiş x-ışını cihazları, diagnostik üniteler ve diğer modern ekipmanlar daha hassas ve kapsamlı bir oral muayene ve tedavi planlaması için kullanılmaktadır.

MDH bir merkez tarama ve tedavi konsültasyon sistemi şeklinde çalışarak, bireyin diş hekimliği çalışmalarının her bir aşamasına, uzmanlık alanlarındaki diş hekimleri ve uzmanlar tarafından yönlendirme yaparak tedavileri tamamlar. Bu, MDH’deki tüm hastalarımızın uygun ve deneyimli diş tedavisi ve diş bakımı hizmeti almasını sağlar.

Intra-oral (Ağız içi) Röntgen Makineleri

Milim Dental Hospital, Fransa üretimli Acteon grubunun Sopix adlı ağız içi röntgen cihazarını kullanır. Ağız içi röntgen makineleri hekimlerimiz hastalarına doğru teşhisler koyabilmeleri için daha hassas, hızlı ve basit küçük slayt x-ışınları sağlar.