Dr. Dt. Berkin Öztürk (Protez Uzmanı)

Dr. Dt. Berkin Öztürk 1986 yılında Samsun’da doğmuştur. İlk öğrenimini Bafra Merkez İlkokulu’nda, orta öğrenimini Bafra Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini 2009 yılında tamamlamıştır. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2015 yılında “Farklı İmplant-Abutment Bağlantı Tasarımlarında Oluşan Streslerin ve Hareket Serbestliğinin; 3 Boyutlu Sonlu Elemanlar Stres Analiz Yöntemi ile İncelenmesi ” adlı tez çalışmasını bitirmiş ve “Protetik Diş Tedavisi Uzmanı” ünvanını almıştır.

2011 yılında Dr. Dt. Direnç Ulaşan ile Ankara’da Milim Dental Klinik’i kurmuş, 2015 yılında ise ikinci şube olarak Bursa Milim Dental Hospital’i kurmuşlardır.

Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan (Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı)

1985 yılında Konya’da doğan Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan ilköğrenimini Özel Gündoğdu Koleji’nde, ortaöğrenimini ise Meram Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 2016 yılında “Mandibula Posteriorda Implant Biomekaniği” adlı tez çalışmasını bitirdi. “Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı” ünvanını aldı. 2011 yılında Dr. Dt. Berkin Öztürk ile Ankara’da Milim Dental Klinik’i kurdu. 2015 yılında da ikinci şube olarak Bursa Milim Dental Hospital’i kurdu. Dr. Dt. A. Direnç Ulaşan; ortodonti uzmanı Dr. Begüm Ulaşan ile evlidir.

Dr. Begüm Ulaşan (Ortodonti Uzmanı)

Ankara’da doğan Dr. Begüm Ulaşan, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı’nda doktoraya başlamıştır. 1,5 yıl protez doktorası yaptıktan sonra Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı’na (DUS) girerek, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’na yerleşmiştir. Uzmanlığını alan Ulaşan, eşi Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. A. Direnç Ulaşan ile birlikte Milim Dental Hospital’de  hastalarına hizmet vermektedir.

Milim Dental Hospital, Dr. Dt. Berkin Öztürk ve Dr. Dt. A. Direnç Ulaşan tarafından yenilikçi bir bakış açısıyla kurulmuştur. 2011 yılında Ankara’da ilk şubesini açan klinik, 2015 yılında Dt. İsmail Özkısaoğlu’nun katılımıyla 2. şubesini Bursa’ya açmıştır.

Dt. İsmail Özkısaoğlu (Estetik Diş Hekimi)

Dt. İsmail Özkısaoğlu 1987 yılında Kırcaali – Bulgaristan’da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Bursa’da, liseyi Kütahya Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisans eğitimini 2013 yılında tamamlamıştır. 2013 yılında Ankara’da başladığı çalışma hayatını daha sonra Bursa ve İstanbul’da özel polikliniklerde devam ettirmiştir. 2015 yılında Dr. Dt. Berkin Öztürk ve Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan’la birlikte Milim Dental Hospital’ı kurmuştur.

Uzm. Dt. Nermin Özgür (Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı)

Çocuk diş hekimi Nermin Özgür 1991/Bursa doğumludur. 2009 yılında Bursa Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.  Hacettepe Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda 2019 yılında “Türkiye’de Çalışan Bir Grup Çocuk Diş Hekiminin Çocuğa Yönelik Fiziksel İstismar Konusundaki Bilgi Düzeylerinin Değerlendirilmesi” tezini tamamlayarak bitirdiği uzmanlık eğitiminin ardından bir süre Ankara’da özel bir klinikte çalışmıştır.

Dr. Dt. Şule İşgör (Estetik Diş Hekimi)

1991 yılında Balıkesir’de doğan Dt. Şule İŞGÖR İlköğrenimini Balıkesir Gazi Osman Paşa ilkokulunda liseyi ise Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
2014 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun oldu.

Dt. Ceren Şahinkaya (Estetik Diş Hekimi)

İlkokul eğitimi ve lise öğrenimini Bursa ‘da tamamlamıştır. Lisans Yerleştirme Sınavı ile Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır.. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde bir yıllık İngilizce Hazırlık Eğitimi alarak, 5 senelik Diş Hekimliği Lisans Eğitimine başlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2017 yılında onur derecesiyle bitirerek, Diş Hekimi ünvanı almaya hak kazanarak, mezun olmuştur. Ardından İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında özel polikliniklerde çalışmıştır. İlgi alanları direkt ve indirekt restorasyonlar ,estetik dolgu uygulamaları, bleaching (profesyonel diş beyazlatma), kök kanal tedavisi ve genel diş hekimliği uygulamalarıdır.

Dt. Sefa Ovalıoğlu (Estetik Diş Hekimi)

1992 Yılında Bursa’da doğmuştur. İlk ve ortaokulu Bursa Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. 2016 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur ve 2017 yılından beri Milim Dental Hospital’de hizmet vermektedir.

Marka Adımızın Hikayesi

“MiliM” ifadesi santimetrenin onda birine tekabül eder ve modern yaşam insanının günlük olarak karşılaştığı en küçük ölçü birimidir.

Ayrıca Milim Dental Hospital, sahip olduğu gerçek anlam sayesinde mecaz dünyaya ve konuşma diline de girmiştir. “Bir milim” kalıbı genelde çok daha büyük ölçüler söz konusu olduğunda bile, küçüklüğü pekiştirmek için kullanılır.

“MiliM” adını seçmemizdeki ana gaye, ayrıntıların bizim işimizde en önemli şey olduğunu ifade etmek. Çünkü biliyoruz ki başarı ve mutluluk ayrıntılara hakim olmakla gelir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik (Reliability)

Milim Dental Hospital, her zaman güvenilir bir marka olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği binlerce başarılı diş operasyonu bunu ispatlar.

Hassaslık (Precision)

Milim Dental Hospital, yaptığı tüm işlemlerde çok hassastır. Bilir ki göz görmese de dil hisseder. Cerrahi operasyonlarda ve estetikte titiz bir uygulama anlayışı izler.

Bağımsızlık (Independence)

Hayatı özgürce yaşamak ve yaşatmak ister. Herkesin bunu hak ettiğini düşünür. Zaten var oluş amacı da bu değeri yansıtır.

Armoni (Harmony)

İnsan vücudu mükemmel bir tasarıma sahiptir ve büyük bir uyum içindedir. Sonrasında Milim Dental Hospital tarafından yapılacak işlemler de bu bütünlüğün harmonisine uyum içinde olacaktır.

Başarıyla Bitirme (Accomplishment)

Başladığı işi başarıyla sonuçlandırma konusunda iddialı ve ısrarcıdır. Başarı hikayeleri bunun en önemli ispatıdır.

Hijyen (Hygiene)

Diş sağlığında hijyen en önemli konulardandır. Kullandığı aletlerden, mekana ve giydiği kıyafetlere kadar hijyeni temel prensipleri arasına alır.

Doğruluk (Accuracy)

Göz boyamaya çalışmaz. En doğru çözümü üretmeye odaklanır ve bunu dürüstçe hastaları ile paylaşır.

Samimiyet (Sincerity)

Her bir Milim Dental Hospital çalışanı düşünce ve davranışlarında samimi ve gerçekçidir.

Uzmanlık (Expertise)

Kendi alanlarında uzman diş hekimleri tarafından kurulan klinik, diş hastalıkları konusunda bilgili ve deneyimlidir. Bilginin ve deneyimin gücüne inanır.

Etkililik (Effectiveness)

Verdiği hizmet mutlaka bir etki ve değişiklik yaratır. Bu etki kişinin hem kendisi, hem de etrafı tarafından gözlemlenir.

Maharetli Olma (Dexterity)

Diş, maharet ve beceriklilik gerektirir. Bu bizim için çok önemlidir. Farkın detaylarda olduğuna inandığımız için tüm maharetimizi sergileriz.

Canlılık (Liveliness)

Canlılık ve dinamizm kliniğimizde her zaman hissedilir. Her bir çalışanımız yaşam sevinciyle doludur. Yaşamın tadını daha çok çıkarmak gerektiğini düşünür ve hastalarımıza bu gayeyle hizmet ederiz.

Rekreasyon (Recreation)

Bizim için yenilenmek önemlidir. Hayat tek düze akıp giderken bazen ona dur deyip, yeni bir başlangıç yapmanın hayatın tadını artırdığına inanırız.

İyimserlik (Optimism)

Her Milim Dental Hospital çalışanı hayata olumlu bakan insanlardan seçilir. Klinik olarak her şeyin gelecekte daha iyi olacağını düşünür ve daha iyi olsun diye de çalışırız.