Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa
Hakkımızda
BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Hakkımızda

MİLİM DENTAL

Milim, ağzınızın tadını yerine getirir.

“Gün içinde hayattan en çok tat almayı beklediğimiz zamanlarda, diş ile ilgili rahatsızlıklar bizi rahatsız eder. Günlük yaşantımızın kalitesini düşürür. Diş sorunları nedeniyle istediğimiz gibi yiyip içemez, istediğimiz gibi gülemez ve konuşamayız.”

Milim Dental Hospital insanların diş sorunlarından hızlı ve doğru bir şekilde kurtulup normale dönmesini sağlar. Diş sorunları çözülmez ya da özensiz bir şekilde çözülürse, tekrar tekrar normale dönüş çabaları gerekir.

İnsanların diş ile ilgili sorunlarını bütüncül bir şekilde çözmek için; Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan ve Dr. Dt. Berkin Öztürk, kendi alanlarında uzman diş hekimleri ile birlikte 2011 yılında Milim Dental Klinik’i Ankara’da kurdu. 2015 yılında bünyeye yeni uzmanlıklar dahil edilerek ve teknolojik yatırımlar yapılarak Bursa’da Milim Dental Hospital hayata geçirildi.

Milim Dental’de; çene cerrahisi, protez, ortodonti ve pedodonti (çocuk diş hekimliği) alanlarında uzman diş hekimleri görev yapmaktadır. Böylece sizin ve ailenizin tüm tedavileri tek bir çatı altında, uzman diş hekimi kadrosu tarafından uygulanmaktadır. Milim Dental’de kullanılan bütün tedavi yöntemleri, cihazlar ve malzemeler dünyaca kabul gören kuruluşlar tarafından onaylıdır.

Milim Dental, Sağlık Bakanlığı onaylı Sağlık Turizmi Yetkili Kuruluşu’dur. Bu kapsamda Sağlık Turizmi İletişim Birimi’ni kurmuştur. Kendiniz, yurt dışındaki akrabalarınız ve arkadaşlarınız için Sağlık Turizmi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Milim Dental’in Hizmet Kalitesi

–  Mevcut sorunu gelişmiş teknolojiler ve alanının uzmanlarıyla doğru teşhis eder.

–  Hastanın özelliklerine en uygun çözüm önerisini geliştirir.

–  Sorunu hızlı, etkin ve özenli bir şekilde çözer.

–  Diş sorunlarını uzmanlıkla ve büyük bir titizlikle ele alır.

–  Tüm tedaviler, dişin doğal yapısına uygun ve ileri teknolojinin yardımıyla alanında uzman diş hekimleri ile gerçekleştirilir.

Marka Adımızın Hikayesi

“Milim” ifadesi santimetrenin onda birine tekabül eder ve modern yaşam insanının günlük olarak karşılaştığı en küçük ölçü birimidir. Milim Dental Hospital, sahip olduğu gerçek anlam sayesinde mecaz dünyaya ve konuşma diline de girmiştir. “Bir milim” kalıbı genelde çok daha büyük ölçüler söz konusu olduğunda bile, küçüklüğü pekiştirmek için kullanılır.

“Milim” adını seçmemizdeki ana gaye, ayrıntıların bizim işimizde en önemli şey olduğunu ifade etmek. Çünkü biliyoruz ki başarı ve mutluluk ayrıntılara hâkim olmakla gelir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Milim Dental Hospital, her zaman güvenilir bir marka olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği binlerce başarılı diş tedavisi bunu ispatlar.

Uzmanlık

Kendi alanlarında uzman diş hekimleri tarafından kurulan Milim Dental Hospital, diş tedavileri konusunda derinleşmiş uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Bilginin ve deneyimin gücüne inanır.

Hassaslık

Milim Dental Hospital, yaptığı tüm işlemlerde çok hassastır. Bilir ki göz görmese de dil hisseder. Cerrahi operasyonlarda ve estetikte titiz bir uygulama anlayışı izler.

Bağımsızlık

Hayatı özgürce yaşamak ve yaşatmak ister. Herkesin bunu hak ettiğini düşünür. Zaten var oluş amacı da bu değeri yansıtır.

Armoni

İnsan vücudu mükemmel bir tasarıma sahiptir ve büyük bir uyum içindedir. Sonrasında Milim Dental Hospital tarafından yapılacak işlemler de bu bütünlüğün harmonisine uyum sağlar.

Başarıyla Bitirme

Başladığı işi başarıyla sonuçlandırma konusunda iddialıdır. Başarı hikayeleri bunun en önemli ispatıdır.

Hijyen

Diş sağlığında hijyen en önemli konulardandır. Kullandığı aletlerden, mekâna ve giydiği kıyafetlere kadar hijyen, en temel prensiplerindendir.

Doğruluk

Göz boyamaya çalışmaz. Uzmanlığıyla en doğru çözümü üretmeye odaklanır ve bunu dürüstçe hastaları ile paylaşır.

Samimiyet

Her bir Milim Dental Hospital çalışanı düşünce ve davranışlarında samimi ve gerçekçidir.

Etkililik

Verdiği hizmet mutlaka bir etki ve değişiklik yaratır. Bu etki kişinin hem kendisi hem de etrafı tarafından gözlemlenir.

Maharetli Olma

Diş tedavisi, maharet ve beceriklilik gerektirir. Farkın milimlerde yaratıldığına inandır ve tüm maharetini sergiler.

Canlılık

Canlılık ve dinamizm Milim Dental Hospital’de her zaman hissedilir. Her bir çalışan yaşam sevinciyle doludur. Yaşamın tadını daha çok çıkarmak gerektiğini düşünür ve hastalarına bu gayeyle hizmet eder.

Rekreasyon

Milim Dental için yenilenmek önemlidir. Hayat tek düze akıp giderken bazen ona dur deyip, yeni bir başlangıç yapmanın hayatın tadını artırdığına inanır.

İyimserlik

Her Milim Dental Hospital çalışanı; hayata olumlu bakan insanlardan seçilir. Her şeyin gelecekte daha iyi olacağını düşünür ve daha iyi olsun diye de çalışır.

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    İletişim