Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa
Dt. İsmail Özkısaoğlu
BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Dt. İsmail Özkısaoğlu

Diş Hekimi

Dt. İsmail Özkısaoğlu 1987 Kırcaali-Bulgaristan’da doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Bursa’da, liseyi Kütahya Fen Lisesi’nde tamamladım. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisans eğitimimi 2013 yılında tamamladım. 2013 yılında Ankara’da başladığım çalışma hayatını daha sonra Bursa ve İstanbul’da özel polikliniklerde devam ettirdim. 2015 yılında Dr. Dt. Berkin Öztürk ve Dr. Dt. Ali Direnç Ulaşan’la birlikte Milim Dental Hospital’i kurduk.

Mesleki olarak özel ilgi alanlarım kanal tedavisi, kompozit dolgular, bonding ve kompozit lamineler gibi işlemlerdir. Sporun her türlü alanını izlemek meslek dışı en büyük ilgi alanımdır. Çocukluktan gelen bir Bursaspor taraftarıyım. Bununla birlikte ilgi duyduğum spor müsabakalarını takip etmek üzere yurt dışında bu etkinliklere katılmak en büyük hobilerimden biridir.  Şimdilik sadece Avrupa’da bu fırsatı yakalayabildim fakat ilerleyen dönemlerde hedefim SuperBowl ve NBA finali izleyebilmek. İzlemenin yanı sıra futbol ve basketbolu amatör olarak da oynamaktayım. Bunun dışında eski Türk filmleri ve günümüz modern sinemasını takip etmek de spor sonrasındaki ilgi alanımdır.

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    İletişim