Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa

Sağlık Turizmi

BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Diş turizmi, diş tedavi hizmeti almak için kendi ülkenizin dışına seyahat etmek ve seyahat ederken bir yandan da tedavi hizmeti almaktır. Diş hekimliği hizmeti almak isteyenler çeşitli nedenlerden ötürü seyahat ederken, bu nedenler; sağlık hizmetini ve tatil ihtiyacını bir arada gidermek olabileceği gibi mali avantajlar da olabilmektedir.

Milim Dental Hospital, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’nin ilk sahibi.

Günümüzde diş rahatsızlıklarının tedavi maliyetleri hala önemli bir etken iken birçok turist bu durumu egzotik ve turistik yerleri görmek için bir fırsata dönüştürür. Uygun maliyetlere kaliteli bir tedavi hizmeti alırken bir yandan da turistik yerleri ziyaret ederek tedavi hizmeti alarak durumu avantaja çevirir.

Diş hekimliğinin tüm uzmanlık dallarında, tüm donanımlara ve imkanlara sahip bir diş hastanesinde, ulaşabilecekleri en iyi tedaviyi en uygun şartlarda elde ederler. Günlerini oturma odaları yerine turistik, tarihi ve doğal güzelliklere sahip bir şehirde, Bursa’da geçirirler.

Sağlık turizminin, kapsamlı diş hekimliği tedavisi gerektiren herkes için çok önemli bir avantaj olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte, birçok insan diş turizmi ile ilgili birçok endişeye sahip. Başka bir ülkeye gitmek ve daha önce hiç bilmediği bir ülkede tıbbi işlemler yaptırmak zor olsa da bu konuda tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile sizi evinizde hissettirmek için Milim Dental olarak sizi ağırlarız.

Hastalarımızdan yıllardır duyduğumuz en yaygın endişeleri ele alıyor, bu endişelere çözümler geliştiriyoruz. Unutmayın, her zaman sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Yardım etmek için buradayız!

Milim Dental Sağlık Turizmi Tedavi Süreçleri

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    İletişim